niedziela, 23 października 2011

ARGILE PROVENCE Podkład w Kremie SABLE

Od dłuższego już czasu używam kosmetyków naturalnych do mycia i pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Teraz przyszedł  czas na naturalne kosmetyki do makijażu. Dokonałam więc stosownych zakupów w Biolanderze. Jednym z pierwszych nabytków jest podkład. Oto on:


 Jest to podkład w kremie marki Argile Provence o kolorze Sable. 

Jeszcze nigdy nie miałam takiego podkładu jak ten. Idealnie się wchłania, po prostu wtapia się w skórę co sprawia, że nie ma efektu maski. Nie widać go i jednocześnie widać.  Widoczny jest ładniejszy koloryt cery ale nie widać samego podkładu. W efekcie skóra wygląda bardzo naturalnie. Ten podkład ma jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie dobrze nawilża skórę.
Kryje średnio ale jest to cecha wszystkich podkładów naturalnych. Makijaż trzyma się bardzo dobrze, nie ma potrzeby dokonywania poprawek w ciągu dnia.

Argile Provence produkuje podkłady w trzech kolorach. Oprócz najjaśniejszego Sable są jeszcze dwa ciemniejsze kolory: Rose i Bronze.

W podkładach Argile Provence znajdują się składniki odżywcze dla skóry jak: olej z zielonej herbaty, olej z marakui, masło shea, woda kwiatowa z czarnej porzeczki.
Jednym z najważniejszych składników tych podkładów jest kwas hialuronowy. Jest to substancja która wiąże wodę w naskórku. Kwas hialuronowy znajduje się w każdym żywym organizmie (w ludzkim też), jednak z wiekiem ilość tego kwasu się zmniejsza i dlatego skóra wchłania mniej wody, wiotczeje i powstają zmarszczki.

Podkłady Argile Provence posiadają certyfikaty:


ECOCERT
COSMEBIO  Logo  Zielone


Nie testowane na zwierzętach.                                                        
Podkłady naturalne Argile Provence we wszystkich trzech kolorach są do nabycia w Biolanderze, a z kodem rabatowym ad-2032 zapłacimy o 5% mniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...