sobota, 22 października 2011

GAIIA Mydło Szlachetne Drzewo Różane - Kardamon - Imbir.

To mydełko jako pierwsze spośród licznych mydeł GAIIA trafiło do mnie. Mydełko bardzo dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Można nim myć twarz i całe ciało. Sprawdza się też w higienie intymnej.


Ma bardzo delikatny zapach. Jest to lekki zapach mydła złamany wonią olejków eterycznych z drzewa różanego, kardamonu i imbiru.
Olejek z drzewa różanego pochodzi Brazylii. Posiada przyjemny korzenno - kwiatowy zapach. Ma działanie relaksujące i poprawiające nastrój. Polecany w stanach wyczerpania fizycznego i apatii.                                                   
   Kardamon jest jedną z najstarszych i najdroższych przypraw na świecie. Ma intensywny, korzenny smak. Poprawia smak potraw słodkich i pikantnych. Olejek eteryczny z kardamonu ma piękny, trudny do opisania słowami zapach. Od czasów starożytnych używany jest przy produkcji perfum. Jest bardzo dobrym antyoksydantem, wzmacnia efekty regeneracji skóry.


 
        Imbir w tropikalnych regionach Azji uprawiany był już ponad 3000 lat temu. Jest używany (kłącze) głównie jako przyprawa do potraw słodkich i pikantnych. 
Olejek eteryczny z imbiru ma ostry, korzenny zapach. Działa silnie bakteriobójczo, antyseptyczne, rozluźnia napięcie mięśni. Działa korzystnie na matową, bladą, źle ukrwioną skórę.      

Mydełko, o którym mówimy, wzbogacone jest olejami roślinnymi z jojoby i pestek moreli. Zawiera też glicerynę roślinną i być może to sprawia, że piana tego mydełka przypomina delikatną emulsję.

GAIIA gwarantuje składniki naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw, naturalne olejki eteryczne (bez syntetycznych perfum i barwników). Nie zawierają parabenów, silikonu, parafiny ani innych produktów petrochemicznych. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Posiadają certyfikaty:

                 Logo "Bio Logics" jest wykreowane przez markę Gaiia.
Jego celem jest, aby "organiczne - bio" określało naszą wrażliwość na produkty czyste, bez chemii, jakimi są mydła Gaiia.
Logo "Bio Logics" podkreśla wartość produktu skierowanego do człowieka. Etykieta "Bio Logics" jest poszanowaniem dla wszystkich zainteresowanych stron. Jest odzwierciedleniem szlachetnych cech człowieka dla zapewnienia jego jakości życia.


   
       Logo "Zmydlane na zimno".
Wszystkie mydła Gaiia wykonane są metodą "zmydlania na zimno", o czym świadczy to logo.
Mydła Gaiia są miękkie, ultra - nawilżające, bogate w naturalne gliceryny.
Są szacunkiem dla skóry i natury. Są najlepszym sojusznikiem naszego zdrowia, piękna i przyjemności.  Po Mydło Szlachetne Drzewo Różane - Kardamon - Imbir oraz wszystkie pozostałe mydła GAIIA zapraszam do sklepu Biolander, a z kodem rabatowym ad-2032 można je kupić 0 5% taniej. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...