czwartek, 6 października 2011

Mydła GAMILA
Zielona Galilea to miejsce, gdzie czas jakby zatrzymał się dwieście lat temu. Płodna ziemia jest źródłem życia dla wspaniałych gajów oliwnych, sadów, łąk pełnych ziół - a wszystko to jest utrzymywane z miłością przez jej mieszkańców. To właśnie w tej idyllicznej, górzystej krainie leży wioska Pq`in.

Wioskę zamieszkuje lud Druzów, który w X wieku odszedł od Islamu. Mieszkańcy Pq`in żyli pokojowo przez wieki wraz z wyznawcami innych religii - chrześcijanami, żydami, muzułmanami. Pq`in to społeczność oparta na szacunku i szanująca wszystkich mieszkańców. Całemu światu przekazują zgodne świadectwo życia w pokoju i harmonii.

Pq`in to ojczyzna druzyjskiej kobiety o imieniu Savta Gamila. Gamila nie potrafi czytać ani pisać, ale długie życie w samokształceniu sprawiło, że posiadła ogromną wiedzę na temat uzdrawiających mocy natury. Od wczesnej młodości Gamila zajmowała się zbieraniem ziół. Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia swoich przodków zaczęła poszukiwać kompozycji, która nie tylko oczyszczałaby skórę, ale także nawilżała ją i odżywiała. Po wielu latach eksperymentów i rozmów z dermatologami stworzyła sekretną formułę złożoną z olejków roślinnych i ziół, będącą podstawą linii kosmetyków Gamila.

Mydła Gamila to w 100% naturalne, ręcznie wytwarzane produkty. Nie zawierają substancji konserwujących, stąd mogą być przechowywane maksymalnie przez trzy lata.W ich skład wchodzi tłoczona na zimno oliwa z oliwek oraz olejki: masła shea, kokosowy, z awokado, laurowy, migdałowy i z pestek winogron. Kompozycję uzupełniają wyciągi z piętnastu ziół takich jak: pokrzywa, lawenda, rumianek, rozmaryn, werbena, szałwia, ruta czy pistacja.

Te wyjątkowe mydła są doskonałą propozycją do codziennej pielęgnacji twarzy, włosów i całego ciała. Odnawiają skórę czyniąc ją bardziej elastyczną i zdrową. Ludzie z różnymi problemami skórnymi jak egzema, łuszczyca czy trądzik zaobserwowali znaczną poprawę stanu skóry w ciągu kilku tygodni od momentu, gdy zaczęli używać tego mydła.
Mydła te z powodzeniem mogą służyć jako maska do twarzy lub pianka do golenia.

Mydła Gamila oprócz podstawowej formuły (Original) dostępne są w dziesięciu zapachach: rozmarynu, wawrzynu, geranium, mięty, mięty zielonej, palczatki cytrynowej, lawendy, jaśminu, wanilii i róży.Te wspaniałe, luksusowe mydła można kupić w sklepie BIOLANDER,   a mój kod rabatowy ad-2032  zapewnia 5% zniżki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...