MAKIJAŻ BIO


                                                                                          
  
Jeśli zdecydowałyśmy się na naturalne kosmetyki do mycia ciała, twarzy i włosów, a także na naturalne kosmetyki pielęgnacyjne, to nadszedł czas aby pomyśleć o naturalnych kosmetykach kolorowych, czyli tych, które służą do robienia makijażu.

Makijaż jest bardzo ważnym elementem kobiecej urody, często jednak jest wykonywany mało profesjonalnie. Dlatego zanim się do niego zabierzemy, trzeba poznać kilka tajników makijażu BIO. 

Po pierwsze: musimy przyjąć do wiadomości, że mniej znaczy więcej. Nie zawsze duża ilość kosmetyków jest równoznaczna z pięknem. Często bywa tak, że nakładamy na twarz zbyt duże ilości preparatów i w efekcie powstaje maska. Nie wygląda to dobrze, ani nie jest zdrowe dla naszej skóry, ponieważ zatkane pory szybko powodują powstawanie licznych wyprysków oraz podrażnień na twarzy.

Skóra, aby mogła wyglądać pięknie i młodo, musi przede wszystkim oddychać, dlatego odpowiedni makijaż jest tak ważnym zagadnieniem. Powinien on nie tylko tuszować wady, ale przede wszystkim podkreślać nasze walory. Najlepszym rozwiązaniem jest makijaż naturalny, czyli inaczej BIO.

Każda kobieta może nie tylko czuć się piękną, ale i tak wyglądać. Aby tak wyglądać wystarczy tylko proporcje kosmetyków dostosować do naszej skóry.

Makijażem BIO możemy np. tuszować cerę zmęczoną lub bladą. Wystarczy nałożyć na twarz naturalny podkład, który znakomicie zneutralizuje wszystkie niedoskonałości naszej cery.

W celu podkreślenia ust przeważnie stosujemy szminki nie zawsze dobrze dobrane do naszej skóry i często stosowane w nadmiarze. Tymczasem usta możemy podkreślić błyszczykiem. Malujemy nim usta tak, jak szminką, ale usta wyglądają bardziej subtelnie i delikatnie. 

Rzęsy możemy pociągnąć naturalnym tuszem. Taka mascara nie skleja rzęs tylko je podkreśla, przez co wyglądają naturalnie.

Założeniem makijażu BIO jest to, aby cera wyglądała młodo, zdrowo i naturalnie. Kobieta stosująca taki makijaż nie ukrywa się pod kilogramami kosmetyków tylko jest w stu procentach naturalna. 

                                                                                                         

                   ARGILE PROVENCE Podkład w Kremie SABLE                        ARGILE PROVENCE Mascara do Rzęs BIO                                             
           

                                          
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...