sobota, 10 marca 2012

LABOGRAVIER Płyn do Usuwania Kamienia.

            Wiosna zbliża się wielkimi krokami i już czas przygotować się do wiosennych porządków. Pora zrobić przegląd środków czystości jakimi dysponujemy i, jeśli czegoś brakuje, wybrać się na zakupy. Przy tej okazji możemy pomyśleć o tym, aby, czyszcząc i myjąc wszystko co trzeba w naszym domu, nie szkodzić środowisku. Środowisku, w którym żyjemy my i nasze rodziny, a stan środowiska ma ogromny wpływ na jakość naszego życia i, przede wszystkim na nasze zdrowie.
Może warto rozważyć przestawienie się, choćby stopniowe, z chemicznych środków czystości na ekologiczne. Duży ich wybór można znaleźć w Biolanderze.
Znalazłam tam całą linię ekologicznych środków czystości o nazwie Harmonie Verte, a ich producentem jest francuska firma LABORATOIRE GRAVIER.
Moim pierwszym zakupem z tej linii jest Płyn do Usuwania Kamienia.

  
Byłam bardzo ciekawa tego produktu, a zwłaszcza tego, czy poradzi sobie z moją wanną. Mam w łazience starą, żeliwną wannę pamiętającą jeszcze czasy PRL-u. Mimo systematycznego jej mycia, a nawet szorowania, na ściankach wanny porobiły się smugi, takie zacieki z kamienia. Niczym nie mogłam tego usunąć i w efekcie wanna, nawet tuż po umyciu, wyglądała na niezbyt czystą.
Wczoraj otrzymałam przesyłkę z Biolandera i niemal natychmiast pobiegłam do łazienki wypróbować nowy produkt na wannie.
Najpierw umyłam ją mleczkiem i spłukałam, a potem, zgodnie z zaleceniami producenta, polałam ścianki wanny odkamieniaczem i pozostawiłam na około pół godziny. Po upływie tego czasu zabrałam się do pracy. Oczywiście nie poszło tak łatwo, jak czasem pokazują w reklamach, że wystarczy spryskać, potem przetrzeć szmatką i gotowe. Musiałam solidnie się napracować, ale zapału mi nie zabrakło, gdyż widziałam, że smugi z kamienia są coraz bardziej blade. Doczyściłam je prawie całkowicie. Trzeba się teraz przyglądać, żeby dostrzec te smugi. Moja wanna już dawno nie była taka biała! Nareszcie nie mam wrażenia, że kąpię się w brudnej wannie! Dzisiaj ponowię zabieg i jestem przekonana, że smugi znikną bez śladu.

 Płyn do Usuwania Kamienia Labogravier zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 750 ml. Końcówka butelki ma kształt ułatwiający aplikację płynu w trudniej dostępne miejsca np. pod krawędź muszli sedesowej.
Zamknięcie butelki skonstruowane jest w ten sposób, aby uniemożliwić zbyt łatwe jej otwieranie. Jest to zabezpieczenie na wypadek gdyby butelka dostała się w ręce dzieci. Jednak, na wszelki wypadek, najlepiej jest przechowywać ją w miejscu niedostępnym dla maluchów.

Produkt ma postać białego, przezroczystego i niezbyt gęstego płynu. Nie wyczuwam w nim żadnego zapachu. Nie tylko usuwa kamień z muszli sedesowych, umywalek, zlewów i wanien, ale również dezynfekuje je i nabłyszcza.
Wyprodukowany jest w ten sposób, aby wyeliminować ryzyko reakcji alergicznych, a jego opakowanie przystosowane jest do recyklingu.
Płyn do Usuwania Kamienia LABOGRAVIER posiada atest NATURE & PROGRES, co oznacza, że nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników i środków zapachowych. Nie znajdziemy w nim parabenów, silikonów i PEG. Ulega całkowicie biodegradacji i nie jest testowany na zwierzętach. Przyjazny dla ludzi i środowiska.

.
 
         Płyn do Usuwania Kamienia LABOGRAVIER
     kupiłam w Biolanderze .Można tam również
     nabyć inne produkty z linii Harmonie Verte.
     Składając zamówienie warto pamiętać
     o kodzie rabatowym ad-2032.Obniży on koszt
     zakupów o 5%.  

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...