czwartek, 21 czerwca 2012

ODDAJ KOSMETYK, URATUJ ŻYCIE.          Blogowa zbiórka dla zwierzaków!
Na świecie jest tak dużo zwierząt potrzebujących pomocy. Bezdomnych, głodnych, często chorych. Mogą one liczyć tylko na ludzi dobrej woli.  Autorka bloga Siempre la belleza jest pomysłodawczynią i współorganizatorką tej pożytecznej akcji. Polega ona na tym, aby przekazać dowolny kosmetyk fundacji Agapeanimali zajmującej się kotami. Z pewnością każda z nas znajdzie w swoich zasobach jakiś kosmetyk, który jej nie odpowiada, nie sprawdził się czy znudził. Kosmetyk nie musi być nowy, może być zaczęty ale w dobrym stanie. Może to być również biżuteria, oczywiście nie ta ze złota i z brylantami. Może być coś z rękodzieła lub inne, drobne przedmioty. Kosmetyki i inne dary zostaną sprzedane na aukcjach, a uzyskane pieniądze przeznaczone będą na utrzymanie i leczenie kociaków - podopiecznych fundacji  Agapeanimali.

Wszystkie szczegóły dotyczące tej akcji znajdziemy tutaj.

Zobaczmy komu możemy pomóc:

Tak się składa, że całkiem niedawno pozbyłam się kilku zbędnych kosmetyków. Nie wiedziałam przecież, że będzie taka akcja. Myślę jednak, że jeszcze  uda mi się coś wyszukać i wysłać. 


Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy! Bardzo proszę wszystkie blogerki o rozpowszechnianie tej akcji. Naprawdę możemy pomóc tym biednym zwierzaczkom. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji.

4 komentarze:

  1. Jutro sobota i czas porządków :) zacznę od kosmetyków dla kociaków :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wspaniale! Zanosi się na to, że kociaki uzbierają niezłą sumkę. Super!

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...