środa, 7 grudnia 2011

PREZENTY NA GWIAZDKĘ             Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Najwyższy czas pomyśleć o prezentach.


      W tradycję Świąt Bożego Narodzenia wpisany jest, między innymi, zwyczaj obdarowywania prezentami tych, których kochamy czy lubimy.
Nie tylko otrzymywanie prezentów jest miłe. Dawanie podarunków i oglądanie radości naszych bliskich też jest przyjemne. Zabawmy się więc po raz kolejny w Świętego Mikołaja i czerpmy radość z tej zabawy.


Dobrym pomysłem na prezent mogą być kosmetyki naturalne. Biolander przygotował gotowe zestawy prezentowe.
Oto przykłady takich zestawów:
Jeśli gotowe zestawy nam nie odpowiadają możemy z oferty Biolandera wybrać inne kosmetyki i skomponować swój własny zestaw. Wybrane produkty zostaną pięknie opakowane w stylu ECO i, zgodnie z naszym życzeniem, wysłane do nas lub do osoby obdarowanej.

Jeśli nie chcemy sami wybierać kosmetyków dla kochanej osoby i wolimy ten wybór pozostawić do jej decyzji, to Biolander przygotował i takie rozwiązanie. Są to Bony Prezentowe w trzech nominałach:
  
Taki bon obdarowana osoba wykorzysta na zakupy w Biolanderze. Z bogatej oferty kosmetyków naturalnych na pewno wybierze coś, co sprawi jej szczególną przyjemność np. pachnące mydełka lub płyny do kąpieli, naturalne maseczki czy kremy.
Zapraszam na świąteczne zakupy do Biolandera. Zachęcam do skorzystania z kodu rabatowego ad-2032. Sprawi on, że za nasze zakupy zapłacimy o 5% mniej.

3 komentarze:

 1. jak dla mnie bony na zakupy to najlepszy prezent pod słońcem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, że tak. Też bym chciała dostać taki prezent!

  OdpowiedzUsuń
 3. bony to swietny pomysł, lepszy niz nie jeden inny prezent:)
  zapraszam do siebie i do obserwacji

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...