sobota, 21 stycznia 2012

N&B Mydło Naturalne Melon

          Mydeł naturalnych N&B jest tak dużo, że nie wiem kiedy będę mogła powiedzieć, że przetestowałam już wszystkie. Robiąc ostatnio zakupy w Biolanderze  skusiłam się na kolejne mydełko o apetycznej nazwie "Melon". Wygląda naprawdę apetycznie:Kolor ma niemal taki sam jak melon odmiany Cantaloupe, zapach też. Pachnie prawie tak, jak ten pyszny, soczysty owoc, tylko bardziej intensywnie. Aż chciałoby się je zjeść!

Mydło Naturalne Melon, jak wszystkie mydełka tej marki, zapakowane jest tylko w pudełeczko z cienkiej, falistej tektury. Dobrze to świadczy o producencie, który, poprzez skromne opakowania swoich produktów, stara się ograniczyć ilość odpadów zaśmiecających naszą piękną planetę.


 Mydełko wspaniale się pieni, a zapach jest niesamowity. Taki świeży, owocowy. Po kąpieli z użyciem tego mydła pachnie cała łazienka. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie, jakby ją lekko nawilżało. Używam "melonika" do mycia całego ciała, twarzy, a także do higieny intymnej. Bez obaw można nim myć małe dzieci.Mydło Naturalne Melon  jest do nabycia w Biolanderze . Dodatkową jego zaletą jest przystępna cena, a kod rabatowy ad-2032 obniży tę cenę jeszcze o 5%. Zapraszam na zakupy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...