środa, 25 stycznia 2012

ALEPIA Mydło Alep 5% Laurie

   Syryjskie mydła Alep z Aleppo to prawdziwy fenomen wśród mydeł. Fenomen polegający na recepturze i metodzie produkcji  nie zmienianych niemal od 2000 lat.


To mydło do dziś wyrabiane jest z naturalnych surowców tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi.
Głównymi składnikami mydeł Alep jest oliwa z oliwek i olej laurowy. Produkowane są mydła o różnej zawartości oleju laurowego np. 5, 20, 30, 40 procent i więcej. Mydło przedstawione na zdjęciach zawiera 5% tego oleju.Dlaczego, mając w drogeriach ogromny wybór kolorowych i pięknie pachnących mydeł w kostkach, w płynie i żeli pod prysznic, zajmujemy się tą niepozorną, brązową, o niezbyt atrakcyjnym wyglądzie i zapachu kostką? Z prostej przyczyny, a mianowicie dlatego, że jest to produkt całkowicie naturalny. Mydło Alep nie tylko nie zaszkodzi naszej skórze, ale wręcz ma działanie lecznicze.  Właśnie z tego powodu powinni się nim myć zarówno ludzie zdrowi, jak i cierpiący na choroby skóry np. egzemę, łuszczycę, atopowe zapalenie skóry i inne. W im gorszym stanie jest skóra, tym wyższa powinna być zawartość oleju laurowego  w wybranym przez nas mydle.Zużyłam już kilka kostek tego mydła i muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobry produkt. Jest wydajne. Duża, bo ważąca 200g kostka, starcza naprawdę na długo. Nie pieni się tak obficie jak mydła drogeryjne, ale to jest naturalna cecha mydeł nie zawierających syntetycznych detergentów. Bardzo dobrze usuwa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, martwy naskórek i nadmiar sebum oraz innych substancji (np.pot) wydzielanych przez skórę. Jednocześnie utrzymuje równowagę hydrolipidową skóry, co jest jednym z ważniejszych warunków jej zdrowia.

Mydło Alep nie tylko nie podrażnia skóry, ale likwiduje wszelkie podrażnienia. Jest bardzo skuteczne w pielęgnacji cery trądzikowej. Bardzo dobrze sprawdza się przy wszelkich chorobach skóry. Można myć nim całe ciało, twarz, stosować do higieny intymnej, a nawet do mycia głowy, zwłaszcza jeśli jej skóra dotknięta jest łupieżem lub innymi schorzeniami. To wspaniałe mydło produkowane jest przez firmę ALEPIA, znanego na świecie producenta kosmetyków naturalnych. Ogromny wybór mydeł Alep od Alepii znajduje się w Biolanderze.

          Składając zmówienie warto pamiętać o kodzie rabatowym ad-2032 gwarantującym 5% zniżki. Zapraszam na zakupy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...