poniedziałek, 6 października 2014

Rozdanie z ECOBELLE - wyniki...nie wszystkie wesołe...           Rozdanie zakończone i już wiem kto wygrał. Wiem, że na ten wynik czekacie, a więc zobaczcie:Gratuluję Monice N i proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres:

sandrablogspot@wp.pl


Na dane czekam do środy włącznie. Jeśli ich nie dostanę to w czwartek wylosuję inną osobę. 

Droga Laureatko, będzie miło jeśli zechcesz pochwalić się nagrodą na swoim blogu i/lub zrecenzować otrzymane kosmetyki po ich przetestowaniu. Nie traktuj jednak tego jako obowiązek, jest to tylko prośba, a właściwie sugestia. 


Rozdanie, oprócz imienia laureatki, przyniosło też inne, mniej przyjemne wyniki. Już wyjaśniam o co chodzi. Osoby zgłaszające swój udział w rozdaniu miały do spełnienia następujące warunki: zapisać się na newslettera sponsora nagrody czyli sklepu ECOBELLE, być obserwatorem mojego bloga i podać swój adres mailowy. Udział w rozdaniu zgłosiły 43 osoby. Dwie spośród nich nie podały swojego adresu mailowego, a więc nie uwzględniłam ich w losowaniu. Losowałam więc zwycięzcę spośród 41 osób. Po wylosowaniu zwycięzcy wysłałam do ECOBELLE zapytanie czy ta osoba zapisała się na newslettera. Okazało się, że nie. Wylosowałam drugą osobę ale ta też nie zapisała się na newslettera, trzecia też nie. Własnym oczom nie wierzyłam ale to jeszcze nie wszystko. Wysłałam więc do sklepu listę wszystkich uczestniczek z adresami mailowymi w celu weryfikacji. Okazało się, że na newslettera zapisały się tylko 23 osoby. Byłam w szoku, że tak wiele uczestniczek rozdania postąpiło nieuczciwie. Dziewczyny, naprawdę myślałyście, że to się nie da sprawdzić???  
W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego jak losować zwycięzcę spośród tych 23 osób. I tak zrobiłam. 

Dziękuję wszystkim za udział w rozdaniu. Przykro tylko, że tak dużo dziewczyn grało nie fair.

  

18 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że nie znalazłam się w tych nieuczciwych ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo, bo na pewno się zapisywałam na newsletter :)
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, nie będę wymieniać tych osób, nie o to chodzi. Każdy sam wie jak się zachował i to powinno wystarczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurcze, ale lipa, ja się zapisałam choćby z ciekawości ;)))
  Gratuluje

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!

  Ja myślałam o tym, aby wziąć udział, ale jednak dałam spokój. Dobrze, że w końcu sprawdziłaś, kto się zapisał. Rzeczywiście dziwna sprawa, choć zawsze jest nadzieja, że może coś nie zadziałało, jakieś sprawy techniczne, a nie ludzka nieuczciwość?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej to ja!? :D Bardzo się cieszę i zaraz piszę maila Kochana :) Oczywiście pochwalę się nagrodą u siebie w poście, który robię na koniec miesiąca i napiszę recenzję :)
  Cieszę się, że nie byłam jedną z tych nieuczciwych osób, ale z drugiej strony im dziękuję, bo dzięki nim zostałam wylosowana :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja nawet nie pamiętam czy brałam udział, ale to jest sygnał, żeby dobrze wszystko sprawdzać. Robisz konkurs z fajnymi nagrodami a i tak znajdują się osoby które chcą oszukać. Nieładnie. Może ktoś ta, przeoczył tego newslettera albo myślał że to nieobowiązkowe. tylko ile mogło być takich osób? Jedna? dwie? Reszta to niestety kombinatorzy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję :)
  Niefajna sprawa wyszła....

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Monice !!!! :))
  A ja przyznaję się bez bicia że raczej nie zapisałam się do newselera - i to nie z nieuczciwości a raczej pośpiechu czy niedopatrzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. No właśnie, być może niektórzy (tak jak ja) po prostu to przeoczyli. Nie można od razu nazywać wszystkich oszustami. Skoro było aż tyle osób, które to pominęły, to może naprawdę tego nie zauważyły?

  OdpowiedzUsuń
 11. gratulację dla zwyciężczyni : )

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję :)
  ja nawet z ciekawości się zapisałam, bo firma jest ode mnie z Krakowa :) szkoda, że tak wyszło, może to kwestia niedoczytania warunków uczestnictwa?

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie gratuluję!
  Mniemam, że część (zdecydowanie mniejsza), przez przypadek nie ogarnęła, no tak czy siak nie fajnie...

  pozdrawiam
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję :)
  Trochę nieciekawie to wyszło...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...