sobota, 7 kwietnia 2012

N&B Mydło Słodki Migdał BIO

             
    Słodki Migdał BIO  to jeszcze jedno wspaniałe mydło z bogatej oferty  N&B.Migdały znane są od wieków i to nie tylko jako produkt spożywczy, ale również leczniczy i kosmetyczny. Wiedziały już o tym starożytne Egipcjanki, Greczynki, Rzymianki czy Hinduski. 

Istnieją dwie odmiany migdałów - słodkie i gorzkie. W celach leczniczych i kosmetycznych wykorzystuje się słodkie. Są one niezwykle cenione ze względu na dużą zawartość mikro i makroelementów. Zawierają również białko, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, magnez, potas i fosfor, a także witaminy E i B2. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że właściwości migdałów wykorzystywane są w kosmetyce.

N&B Mydło Słodki Migdał BIO to mała, stugramowa kosteczka. Mała, ale sprawiająca dużą przyjemność. Ma piękny, delikatny migdałowy zapach i dobrze się pieni. Wzbogacone jest olejem arganowym, który znany jest z tego, że nawilża skórę i chroni ją przed wysuszeniem.


Mydełko migdałowe również nie wysusza skóry. Można nim myć całe ciało, twarz i  używać do higieny intymnej. Nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.


         Mydło N&B Słodki Migdał BIO jest do 
      nabycia w Biolanderze. Warto pamiętać
      o kodzie rabatowym ad-2032. Obniży on
      koszt zakupów o 5%. 
 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...