piątek, 30 września 2011

CHARME D`ORIENT
Charme d`Orient to 
specjalistyczna marka zajmująca się zabiegami pielęgnacyjnymi opartymi na tradycji orientalnej. Firma została założona w 1998 roku. Swoją siedzibę, wraz z salonem piękności, ma w Paryżu. natomiast biura i magazyn w Serris (Marne Valley).

Charme d`Orient na początku 1994 roku była kreacją Yasmina Zerroug Centrum Orientalne - salonu kosmetycznego, który nawiązywał do kultury orientalnej elegancji i piękna kobiecego wdzięku i rytuałów ciała.


 Od 1998 roku Charme d`Orient kontynuuje rozwój specjalistycznych zabiegów inspirowanych tradycją orientalną kobiet. Głównym celem firmy jest przekazanie nie tylko zabiegów pielęgnacyjnych, ale prawdziwych rytuałów piękna.
Marka oferuje również pełną gamę kosmetyków idealnych dla nowoczesnych kobiet, między innymi maski nawilżające z miodem (patent), olejki do masażu, artykuły higieniczne i produkty do pielęgnacji ciała i twarzy.


 Charme d`Orient zapewnia równoległe szkolenia dla ośrodków SPA i gabinetów kosmetycznych, które chcą zapewnić pielęgnację orientalną swoim klientom.

 Charme d`Orient stawia sobie za honor, aby wybierać produkty o jak najwyższej jakości, produkowane wiernie w tradycji rzemieślników, zgodnie z europejskimi normami w zakresie produktów kosmetycznych. Dostawcy podlegają regularnej kontroli jakości i zgodności z przepisami i muszą spełniać wymagania specyfikacji.


Pod marką Charme d`Orient sprzedawane są produkty w salonach piękności, hotelach, uzdrowiskach i ekskluzywnych domach towarowych we Francji i za granicą. 
Dzisiaj marka ta zyskała reputację także na wielu rynkach zagranicznych za pośrednictwem wyłącznych dystrybutorów na terenie: Włoch, Niemiec, w rejonie Zatoki Perskiej, Rosji, Japonii, Kanady, Grecji, Polski, a także na Oceanie Indyjskim i na Karaibach.
                                            

żródło: Biolander.


Kosmetyki Charme d`Orient już wkrótce będzie można kupić w BIOLANDERZE, a kod rabatowy ad-2032  zapewni 5% zniżki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...