poniedziałek, 26 września 2011

OLEJ ARGANOWY

Olej arganowy to jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Olej ten nazywany jest Płynnym złotem Maroka, a jego bogate właściwości odżywcze, kosmetyczne i regenerujące cenione są we wszystkich krajach świata.

Tylko w jednym miejscu na świecie, w południowo - zachodniej części Maroka rośnie drzewo arganowe (Argania Spinosa).


Zdjęcie: Google


 Drzewo arganowe wydaje podobne do oliwek zielone owoce. W każdym owocu znajduje się orzech, a w nim 2 - 3 nasiona. Właśnie 
z tych nasion tłoczony jest na zimno ten drogocenny olej.

Olej arganowy jest wspaniałym kosmetykiem. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, pomaga zredukować zmarszczki, wzmacnia włosy i paznokcie, nawilża i napina skórę. Pomaga zwalczyć trądzik, łuszczycę i egzemę, jest doskonały do masażu. 
Olej ten można stosować nawet zamiast kremu do twarzy na noc i na dzień do każdego rodzaju cery. Jest szybko wchłaniany, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, można więc stosować go pod makijaż.
BIOLANDER  www.biolander.com ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości olej arganowy Alepii. Z kodem rabatowym ad-2032 będzie o 5% tańszy.

2 komentarze:

  1. hej, mam pytanie, czy te kody rabatowe są bezterminowe i mają wieczystą datę ważnosci, czy tez sa ograniczone czasowo i juz niestety przeterminowane???

    OdpowiedzUsuń
  2. Kody są nadal aktualne i bezterminowe. Zapraszam do korzystania.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...