niedziela, 14 grudnia 2014

Świąteczna niespodzianka
              Gdy wczoraj wróciłam z pracy zastałam w domu przesyłkę. Była to tzw. bąbelkowa koperta, w której znajdował się jakiś przedmiot. Zdziwiłam się gdyż żadnej przesyłki się nie spodziewałam. Otworzyłam kopertę i zobaczcie co z niej wyjęłam:
Niewielka, zapakowana w świątecznym stylu, paczuszka i piękna kartka świąteczna z życzeniami. Byłam ciekawa, co znajduje się w paczuszce więc szybko ją otworzyłam. Jej zawartość była taka:
Dwa mydełka Savon Du Midi. Jedno o nazwie Zioła Prowansalskie, a drugie to Pomarańcza & Grapefruit. Tubka zawiera Regenerujący krem do rąk z bio-żurawiną i bio-olejem arganowym Lavery, a w maleńkiej, szklanej buteleczce znajduje się Olejek eteryczny pomarańczowy Primavera.
Z pewnością chcielibyście wiedzieć od kogo dostałam tę przemiłą paczuszkę. Otóż przysłała ją Bianka. Ta sama, która prowadziła blog Naturalna Bianka.
No właśnie, problem w tym, że prowadziła, a nie prowadzi. Wielka szkoda. Bianka potrafi pisać ciekawe teksty i bardzo lubiłam zaglądać na jej bloga. Próbuję ją namówić na powrót do blogowania ale ona twierdzi, że brakuje jej na to czasu. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przekonać ją do tego, żeby choć od czasu do czasu coś napisała.

Bianko, bardzo dziękuję Ci za wspaniały prezent i serdeczne, prosto od serca, życzenia. Zrobiłaś mi wspaniałą niespodziankę. Jeszcze raz dziękuję. 
 

14 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...