niedziela, 19 lutego 2012

PUR ALOE Krem do Twarzy z 35% Aloe Vera Bio

   
      Aloes, jak już pisałam wcześniej, ma wspaniałe właściwości lecznicze i pielęgnacyjne. Właściwości te wykorzystuje przemysł kosmetyczny produkując wiele kosmetyków z jego dodatkiem. Jednym z takich producentów jest francuska firma PUR ALOE. Produkuje ona kosmetyki oparte na dobroczynnych właściwościach aloesu i glinek. Jednym z jej produktów jest Krem do Twarzy z 35% Aloe Vera Bio.


Postanowiłam skorzystać ze wspaniałych walorów aloesu i dlatego kupiłam ten krem.
Jest on zamknięty w tubce o pojemności 50 ml. Krem jest dosyć gęsty, co w pierwszej chwili może budzić obawy, że będzie trudny do rozprowadzenia na skórze. W praktyce te obawy nie potwierdzają się. Kremik łatwo się rozprowadza, dobrze i szybko się wchłania aż do pełnego matu. Jest idealny pod makijaż. Ja używam go zarówno na dzień jak i na noc.


Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę. Dzieje się tak dlatego, że aloes zawiera bardzo dużo wody dzięki czemu dobrze nawilża, a także pozwala zachować wysoki poziom nawilżenia. Łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, regeneruje ją oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, a nie zapominajmy, że w tym kremie znajduje się aż 35% soku aloesowego.
Jest to kosmetyk bardzo delikatny. Stosuję go na całą twarz, również pod oczy i nie zdarzyły mi się żadne podrażnienia.
PUR  ALOE  produkuje kosmetyki z aloesu uprawianego ekologicznie pod kontrolą ECOCERTU. Krem PUR ALOE  również posiada certyfikat ECOCERT, a także  COSMEBIO logo Zielone. Nie jest testowany na zwierzętach. Jest to naturalny kosmetyk wysokiej jakości. Warto go mieć w swojej łazience.

          Krem do Twarzy z 35% Aloe Vera Bio jest do nabycia
          w Biolanderze, a kod rabatowy ad-2032 obniży
                           jego cenę o 5%. Zapraszam!  

2 komentarze:

  1. Aloes i glinki. Po zimie czuję się odwodniona. Znalazłam więc krem na wiosnę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W składzie tego kremu glinki nie znalazłam. Myślę, że glinki są w kosmetykach "Ciel d`Azur en Provence" tego samego producenta.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...