niedziela, 27 grudnia 2015

Paczuszka od Bianki
   Gdy dzień przed  Wigilią, czyli w środę, wróciłam z pracy, w domu czekała na mnie niewielka paczuszka. Przysłała ją Bianka. Zobaczcie, co znajdowało się w paczuszce:


Były tam dwa mydełka marki 94b hand made. Jedno to mydło z glinką marokańską rhassoul, a drugie to mydło z miętą i cytryną w trukwie. Bianka wie, że mam bzika na punkcie naturalnych mydeł i że mydlane kostki zawsze sprawią mi radość. Dzięki Biance poznaję tę markę mydeł. Nie tak dawno, bo w listopadzie dostałam od niej trzy mydełka tej marki (klik), a teraz znowu dwa. Bardzo jestem ciekawa nowych mydełek, a zwłaszcza tego w trukwie gdyż takiego mydła jeszcze nigdy nie miałam. 
Ale to nie wszystko. W przesyłce, oprócz mydełek, znajdowała się kartka świąteczna z pięknymi życzeniami, takimi od serca. Te życzenia ucieszyły mnie chyba jeszcze bardziej niż mydełka. Bardzo dziękuję Ci, Bianko, za piękny prezent. 

       

10 komentarzy:

 1. Sandro, mnie też Bianka zrobiła taką wspaniałą niespodziankę. Cudowne mydełka i życzenia od serca. Kartę mam inną. I tak jak napisałaś słowa jeszcze bardziej cieszą. Ja to sobie nawet pomyślałam, że Bianka to ma jakieś specjalne względy na poczcie. Jeszcze nigdy tak szybko nie doszła do mnie żadna przesyłka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozpieszcza Was Bianka :)

   Usuń
  2. Łucjo, widziałam, że chwaliłaś się prezentem od Bianki na swoim blogu. Pewnie masz rację twierdząc, że Bianka ma względy na poczcie. Do mnie jej przesyłka też szybko przyszła,

   Usuń
  3. Anula, pewnie, że Bianka nas rozpieszcza. Nie da się ukryć, że dobrze mi z tym, pewnie Łucji też :)))

   Usuń
  4. Dziewczyny, cieszę się, że się Wam mydełka podobają. Mydłomaniaczki nie mogą ich nie mieć. Najbardziej jednak ciekawa będę Waszych opinii. Niech Wam dobrze służa te mydełka.

   Usuń
 2. Cudowna paczuszka:) piękne mydełka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak trafiony i naturalny prezent .

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...