sobota, 15 grudnia 2012

Mleczko do czyszczenia LERUTAN
                            Święta coraz bliżej i tradycyjne przedświąteczne porządki dobiegają końca. W moim domu, podobnie jak w większości polskich domów, odbyło się gruntowne sprzątanie. Starałam się jednak, żeby przy tej okazji nie przyczyniać się do zanieczyszczeń środowiska i używałam ekologicznych środków czystości. Wśród tych środków znalazła się jedna nowość, a mianowicie Mleczko do czyszczenia LERUTAN.

Mleczko jest produktem francuskiej firmy Laboratoire GRAVIER. Zamknięte jest w plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Butelka zaopatrzona jest w praktyczną końcówkę ułatwiającą dozowanie.

Mleczko LERUTAN  ma barwę jasną, prawie białą i jest dosyć gęstej konsystencji.

A jak się sprawuje jako środek czyszczący? Bardzo dobrze. Wystarczy niewielką ilość mleczka zaaplikować na zwilżoną gąbkę i można wyczyścić całkiem dużą powierzchnię. Przy takiej wydajności półlitrowa butelka wystarcza na dosyć długo. Jest delikatne i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Jest idealne do sprzątania łazienki i kuchni. Usuwa wszelkie osady jakie możemy znaleźć w tych pomieszczeniach. Dodatkowym atutem mleczka jest jego świeży, cytrusowy zapach pozostający na pewien czas w wysprzątanej z jego pomocą łazience czy kuchni.

Mleczko LERUTAN  jest produktem certyfikowanym przez Nature & Progres. Oznacza to, że nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych barwników i substancji zapachowych. Nie znajdziemy też w nim parabenów i silikonów. Produkty oznaczone tym certyfikatem perfumowane są olejkami eterycznymi i nie są testowane na zwierzętach.
Naturalność, skuteczność i wydajność tego mleczka spodobały mi się tak bardzo, że chyba zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

5 komentarzy:

 1. Ja także mam moje ulubione mleczko - Sonet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie używałam jeszcze żadnego produktu Sonet.

   Usuń
 2. Bardzo jest wydajne to mleczko. Wiem, bo używam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też możemy pochwalić się dobrymi kosmetykami. Pozdrawiamy.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takiego jeszcze nie używałam...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...